3 טיפים להפקת מתנה מושלמת ומקורית במיוחד

יום ההולדת מתקרב ואתם ממש רוצים להפתיע את האדם הקרוב אליכם יותר מכל. נמאס לכם מעוד טקסט שחוק ואילו רק הייתם יכולים, הייתם מעניקים משהו שונה, מפתיע ומקורי קצת יותר. קליפ מתנה הוא ללא ספק השי הייחודי שאתם מחפשים, ולפני שתיכנסו אל אולפן הקלטות יש לנו 3 טיפים חשובים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון. בנוסף, אתם מוזמנים לקבל מידע נוסף אצל צוות "קליפ נולד".

1 – איזה שיר בוחרים?

השאלה הראשונה והמתבקשת היא אולי הקשה מכולן. זה השלב שבו ברור לכם שאתם רוצים להעניק שיר במתנה אבל אין לכם מושג איזה שיר יתאים. בין אם אתם עובדים עם חברת הפקות ובין אם אתם עדיין בשלב הרעיון וההתלבטויות, נסו לאתר שיר מוכר ככל האפשר, בוודאי אם המטרה היא לאפשר לכל החברים הטובים להצטרף אל השירה. החליטו גם האם מתאימה לכם בלדה סוחטת דמעות או שיר קצבי שיקפיץ את האנרגיות. צוות "קליפ נולד" יעזור לכם לקבל את ההחלטה האידאלית כבר בשלב הזה כדי להבטיח תהליך עבודה מדויק וטוב הרבה יותר.

2 – איך מפיקים שיר מקורי?

אם החלטתם להפתיע ולהעניק גרסה חדשה לשיר ישן ומוכר, זו ללא ספק החלטה מבורכת. זו גם ההזדמנות שלכם להוסיף למילים המוכרות קצת טאץ' אישי וכמובן, לברך את האדם שאתם אוהבים. עם זאת, כדאי לזכור שגם למילים שתבחרו יש השפעה עצומה על התוצאה, והן חייבות להתאים למקצב של השיר שבחרתם. כותב שרים מקצועי עם ניסיון בכתיבת ברכות ליום הולדת יוכל לעזור לכם לעשות את זה ולחסוך לא מעט טעויות לאורך הדרך.

3 – מה יקרה בקליפ?

בהנחה שאתם רוצים להציע קצת עניין בקליפ שלכם, רצוי שלא להסתפק רק בשירה. במילים אחרות, גם אם אתם מתכננים ברכה לבר מצווה של הילד, כדאי לתכנן מה יקרה על המסך בכל רגע נתון. אתם יכולים להיראות שרים באולפן, ואתם יכולים לשלב גם תמונות, קטעי וידאו ישנים או קטעים חדשים שיצולמו במיוחד לכבוד האירוע. כדאי לקבוע מראש מה יקרה ומה (אם בכלל) צריך לצלם.

הפתרון הפשוט: חברת הפקות

אז נכון, כדי להפיק קליפ מושקע שמזכיר את אלה שראיתם ב-MTV תצטרכו משאבים אדירים. אבל  בזכות "קליפ נולד" תוכלו לבצע זאת – הקלטת שיר באולפן הקלטות. כלומר, לערוך קליפ מקצועי ולשלב בו גם את המגע האישי שלכם. צוות "קליפ נולד" יעניק לכם את כל הכלים הללו, מאולפן ועד עורך וידאו, כדי להבטיח ברכה מרהיבה ואישית במיוחד. תוכלו להתחיל לתכנן את הקליפ שלכם עם הצוות המיומן בטלפון 03-7447571.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here