אמני חושים

אנשים רבים נמשכים אל דברים ופעולות שנראים להם לא הגיוניים מבחינה רציונלית, מכיוון שאלו דברים שמתרחשים מעבר למה שהחשיבה או המודעות שלהם מסוגלת לקלוט ולהכיל. כיום אחד מהאטרקציות המרתקות והפופולריות ביותר בתחום העל-טבעי הוא מופעי מנטליזם וטלפתיה של אמני אשליות.

אנשים אלו עוסקים במגוון תופעות על טבעיות כמו חיזוי העתיד, טלפתיה, תפיסה על חושית, השפעה על חומרים ועצמים דוממים בכוח המחשבה בלבד ועוד מגוון תופעות מדהימות שמשאירים את הצופים נדהמים ופעורי פה.

האם אמני חושים הם קוסמים?

חשוב להקדים ולומר כי אמן חושים הוא לחלוטין לא קוסם. ההבדל המהותי בין קוסמים ואמני חשים, הוא טכניקות האשליות שהם מבצעים, כאשר אמן החושים מבצע אשליות שונות באמצעות כוח התודעה והמחשבה ובעיקר הליכים נפשיים, ואילו הקוסם מבצע טכניקות אשליה תוך שימוש פיזי בגופו כמו זריזות ידיים ושימוש באביזרים רבים המאפשרים לו לבצע את טכניקת האשליה.

משום כך, מופעי טלפתיה שאמן החושים מבצע מתבצעים תוך שיתוף פעולה עם הקהל, ובעיקר שיחות ודיבורים העובדים על דרכי החשיבה והתודעה של האנשים, ונעשה פחות שימוש באביזרים וציוד בו דווקא הקוסם משתמש.

אמן חושים לימי הולדת

מתכננים מסיבת יום הולדת חגיגית ובלתי נשכחת לילדכם האהוב? בחרו אשן חושים כאטרקציה מדליקה ומיוחדת למסיבה, ובטוח לא תתחרטו. אמן החושים יגיע להדהים את הילדים וכל הצופים עם תרגילי אשליות מדהימים שיהפנטו את הילדים, תוך שימת ילד יום ההולדת במרכז העניינים והוא אף ישמש כעוזרו האישי של מן האשליות במלך המופע.

נוסף על ההופעה המרתקת במהלך המסיבה, המפעיל יבצע עם הילדים מגוון הפעלות מדליקות ומהנות הקשורות לעולם האשליות, תוך שילוב של קסמים והרבה צחוק והנאה.

מופע טלפתיה מרתק למבוגרים

אמני חושים לאירועים ירתקו גם מבוגרים עם מופעי טלפתיה מדהימים. המנטליסט יגרום לכל הקהל לשנות את דפוסי החשיבה והתודעה הרציונלית מבלי שהם יבחינו בכך, וידהים אותם עם מגוון יכולות מנטליות ומניפולציות שישאירו את כולם ללא מילים.

מופעי הטלפתיה והאשליות מתאימים לכל אירוע ומסיבה למבוגרים כמו ימי הולדת, אירועים פרטיים, מסיבת רווקות ורווקים וגם עבור כנסים ואירועי חברה רשמיים. כל מופע כזה הוא ייחודי ומפתיע בכל פעם מחדש, כך שאם תחשבו שאתם מכירים כבר את כל הטכניקות שאמן החושים מבצע – תופתעו לגלות כמה מעט אתם יודעים.

כך תבחרו אמן חושים לאירוע שלכם

כאמור, מופעי הטלפתיה והאשליות של אמני החושים הפכו להיות מבוקשים ופופולריים במיוחד בכל אירוע חברתי או מסיבה פרטית. כדי לבחור את אמן החושים הטוב ביותר שידהים את כולם, וירים את האווירה של האירוע או המסיבה המתוכננת, מומלץ לבחור את אמן החושים בעל חוות הדעת וההמלצות הטובות ביותר.

וודאו כי מדובר על אמן חושים שברשותו וותק וניסיון רב בתחום, כך שתהיו בטוחים כי המופע שהוא יעשה באירוע יהיה איכותי ומרתק כמו שמופע טלפתיה צריך להיות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here